Stało się, Nasz blog skończył 2 lata! Dzisiaj mijają 2 lata, od dnia, kiedy opublikowałyśmy pierwszy post. Dużo się od tego czasu zmieniło..
Przede wszystkim zdjęcia na początku były opłakanej jakości. Długo robiłam je smartfonem HTC One M7, który miał wadę fabryczną – kiedy robiło się ciemno, on robił różowe zdjęcia. Żadne obróbki nie pomagały w usunięciu tego i w efekcie zdjęcia były mało atrakcyjne. Następnie udało mi się wygrać iPada, no i wszystko się zmieniło. Bardzo dobry aparat, spora pojemność dysku. W końcu oddzieliłam zdjęcia prywatne od blogowych. Wtedy też założyłyśmy Instagrama @twobrokesistersblog, na którym do dzisiaj pojawiają się Nasze codzienne posiłki i inspiracje na proste dania. W lipcu 2016r. brałyśmy udział w SeeBloggers, co dało Nam niezłego kopa do działania i mnóstwo inspiracji. W tym roku pojawiło się mniej postów niż w 2015 r., a to dlatego, że praca i moja działalność wolontariacka pochłaniają sporo mojego czasu. Udzielam się też na blogu branżowym, związanym z inżynierią medyczną. Moim małym marzeniem jest, żeby tak rozplanować sobie tydzień, żeby znowu regularnie wrzucać przepisy (może noworoczne postanowienie?). Mimo niższej aktywności, udało Nam się nawiązać ciekawe współprace, za co jesteśmy bardzo wdzięczne.

Jak wyglądały te 2 lata razem?

 

  • Zaczynałyśmy od kilkudziesięciu wyświetleń miesięcznie, każda +1 osoba cieszyła Nas jak wygrana w totka. Teraz miesięcznie odwiedza Nas kilkanaście tysięcy osób, to niewiarygodne! Pamiętam, jak otwierałyśmy szampana na 10 000 wyświetleń, gdybyśmy miały kontynuować to jako tradycję, właśnie piłybyśmy siedemnastą butelkę 🙂 Tak bardzo się cieszymy, że do Nas zaglądacie! To dla Was ten blog nadal istnieje i dla Was chcemy się rozwijać 😉
  • Opublikowałyśmy 96 postów! Co ciekawe, są aż 72 wersje robocze, które czekają na dokończenie i publikację – pomysłów Nam nie brakuje
  • Największą popularnością cieszy się przepis na domowe batony energetyczne – jego wyświetlenia stanowią 10% wszystkich wyświetleń na blogu!
  • Na drugim miejscu w statystykach są wegańskie muffinki bananowe z masłem orzechowym (w ogóle mnie to nie dziwi, są obłędne!)
  • Po piętach depczą im fit ciastka z dwóch składników – super, że tak jak my cenicie prostotę 🙂
Ta rocznica to dla Nas powód do dumy i wielka radość, że już 2 lata jesteśmy razem z Wami! Od dawna planowałyśmy zorganizować konkurs, ale brakowało okazji. Teraz znalazła się okazja idealna.
Zatem, ogłaszamy pierwszy konkurs TwoBrokeSisters!

Konkurs urodzinowy Two Broke Sisters

Zadanie konkursowe:

1. Podaj swój ulubiony przepis z Naszego bloga. Swój wybór uzasadnij.
2. Jakie jest Twoje ulubione świąteczne danie? Możesz napisać przepis, dodać zdjęcie lub opisać dlaczego jest to Twoje ulubione danie.
Odpowiedzi na oba zadania nadsyłajcie na adres mailowy: twobrokesistersxo@gmail.com. W temacie wpiszcie „konkurs urodzinowy”. Dajcie znać w komentarzu, że bierzecie udział, żeby żadne zgłoszenie się nie zgubiło 😉
Będzie Nam miło, jeśli polubicie Naszą stronę na Facebooku i udostępnicie post konkursowy.
Czas trwania konkursu:  3.12.2016r. – 17.12.2016r.
Wyniki postaramy się podać jak najprędzej, aby przesyłki dotarły do Was przed świętami.
Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

Nagrody:

Miejsce #1

 

– przepiśnik „Moje przepisy i pomysły” autorstwa Doroty Świątkowskiej
– zestaw produktów Dr Oetker
– rękawica kuchenna
– suszone jabłka w kostce
– suszone jabłka w plastrach

 

Miejsce #2

 

 

– zestaw produktów Dr Oetker
– składana torba na zakupy
– suszone jabłka w kostce
– suszone jabłka w plastrach

Miejsce #3

 

– zestaw produktów Dr Oetker
– suszone jabłka w kostce
– suszone jabłka w plastrach

Miejsce #4

 

– zestaw produktów Dr Oetker
– składana torba na zakupy
– suszone jabłka w kostce
– suszone jabłka w plastrach

Miejsce #5

 

– zestaw produktów Dr Oetker
– suszone jabłka w kostce
– suszone jabłka w plastrach
Skład zestawów może ulec zmianie- powiększyć się, oczywiście 🙂  Zachęcamy do wzięcia udziału, nagrody są naprawdę fajne, na pewno przydadzą się podczas przygotowań do Świąt.
Czekamy na Wasze zgłoszenia!

 

2 lata bloga TwoBrokeSisters – KONKURS!
Oceń ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *