Anima Cafe to miejsce na mapie Festiwalu Kawy Czas na Kawę, które zrobiło na nas chyba największe wrażenie. Panuje tam cudowny, „randkowy” klimat. Wnętrze jest ciemne, ale bardzo przytulne, a kanapy niesamowicie wygodne. Anima Cafe znajduje się na skraju gdańskiej starówki (niedaleko Akademii Sztuk Pięknych) i zdecydowanie polecamy Wam to miejsce! Zobaczcie na zestaw festiwalowy, który na długo zapadnie nam w pamięci.

Anima Cafe festiwal czas na kawe zestaw festiwalowy
Zestaw festiwalowy w Anima Cafe – miętowe latte i wegańska pralinka
Anima Cafe najlepsza kawiarnia Gdańsk
Przytulne wnętrze Anima Cafe

Anima Cafe – zestaw festiwalowy

Podczas festiwalu kawy Czas na Kawę w Kawiarni Anima można wypić rewelacyjną kawę miętową i wegańską pralinkę. Cay zestaw oczywiście w festiwalowej cenie 10 zł. Kawa była naprawdę przepyszna, miętowa, podawana na zimno. Najlepsza kawa miętowa, jaką miałyśmy okazje pić. Pralinka była zrobiona z masła orzechowego i daktyli. Smakowała jak szczęście, naprawdę!

Miętowa kawa latte i pralinka wegańska z daktyli Anima Cafe
Zestaw festiwalowy – miętowe latte i pralinka
Wegańska pralinka w Anima Cafe Gdańsk
Pralinka z masła orzechowego i daktyli

Kawiarnia Anima Cafe festiwal czas na kawę

Podsumowanie

Anima Cafe skradła moje serce i podniebienie. Przyjemne, przytulne i kameralne miejsce, do którego na pewno będziemy często wracać. Jest to cudowna kawiarnia na randkę lub spotkanie z przyjaciółką. Bardzo dobrze mi się tam pracowało, bo jest to miejsce wyjątkowo ciche, chociaż położone na gwarne starówce.

miejsce: 10/10

menu: 10/10

Zobaczcie również stronę kawiarni, jest naprawdę urocza i idealnie odzwierciedla klimat tego miejsca.

Nie ma co się oszukiwać, nasz faworyt został wybrany. Pokochałam te miejsce całym sercem i podniebieniem. Będąc w Gdańsku, koniecznie odwiedźcie kawiarnie Anima Cafe. Zdrowa, wegańska pralinka to coś, czego w życiu trzeba spróbować. Miętowa kawa idealnie ugasi pragnienie w ciepły dzień, a jej ciekawy, miętowy smak na długo zapadnie Wam w pamięci. Obiecuję!

Zobaczcie również nasze inne recenzje festiwalowych kawiarni, które odwiedziłyśmy w ramach Festiwalu Kawy Czas na Kawę.

 

Anima Cafe // Relacja z Czas na Kawę – Festiwal Kawy Trójmiasto
Oceń ten wpis

Mogą spodobać Ci się również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *