O blogu Two Broke Sisters

Two Broke Sisters to blog kulinarny prowadzony z pasji do gotowania. Na naszym blogu pokazujemy, że smaczne i zdrowe gotowanie nie musi być trudne, czasochłonne czy drogie. Lubimy szybkie i sprytne rozwiązania. Kochamy eksperymentować i poznawać nowe smaki, a przy okazji świetnie się bawić.

Naszym Czytelnikom staramy się dostarczyć inspiracji na zdrowe, proste posiłki, które jednocześnie są smaczne i ciekawe. Osobom młodszym pokazujemy, że gotowanie nie jest trudne i można się przy nim doskonale bawić, jednocześnie zaskakując najbliższych przepysznym obiadem czy deserem.

Część przepisów na naszym blogu jest wegetariańska lub wegańska. Bardzo inspirują nas te kuchnie ze względu na bogactwo smaków i aromatów. Uwielbiamy kreatywność, która budzi się w nas, kiedy gotujemy wegańsko – poszukiwanie nowych smaków, zastępowanie składników podstawowych. Takie eksperymenty dają nam kopa do dalszego działania i rozwoju.

Formy współpracy

Jesteśmy otwarte na różne formy współpracy. Chętnie przygotujemy przepis z nowym produktem, odwiedzimy restaurację, aby napisać recenzję czy zorganizujemy konkurs dla naszych Czytelników. Zależy nam, aby wszyscy skorzystali ze współpracy.

Napisz do nas!

Jeśli masz jakieś pytania lub konkretną propozycję śmiało napisz do nas. Z chęcią wyślemy najświeższe statystyki i ustalimy warunki współpracy.

>> twobrokesistersxo@gmail.com